Kas yra HEADEX Group?

HEADEX Group - ko gero, ilgiausiai veikianti personalo sprendimų, darbuotojų atrankos ir įdarbinimo įmonė Lietuvoje. Kartais mus vadina "įdarbinimo agentūra", tačiau mes esame ne tik tarpininkai, suvedantys darbuotojus su darbdaviais. Dažniausiai atrinktus kandidatus įdarbiname mūsų įmonėje, todėl mes esame tiesioginis darbdavys.
Daugeliu atvejų kandidatus įdarbiname mūsų įmonėje ir nukreipiame dirbti pas mūsų klientus Lietuvoje arba užsienyje. Taip išeina, kad jūsų darbo jėgą mes išnuomojame klientams ir gauname iš jų mokestį už jūsų išdirbtą laiką arba atliktus darbus.
Įsidarbinti pas mus jums nieko nekainuoja ir kainuoti negali - pagal galiojančius įstatymus įdarbinimas gali būti tik nemokamas.
Kaip ir rašėme aukščiau, už jūsų darbą mums moka klientas, kuriam atliekate darbus, tad savo darbo užmokestį gaunate pilnai - lygiai tiek, kiek gautumėte įsidarbinęs toje pačioje pozicijoje tiesiogiai pas klientą.
Yra bent kelios priežastys. Pirma, siūlome rinktis iš daugybės darbo pasiūlymų Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje ir Belgijoje, tad galite užsitikrinti pastovų darbą ir pastovias pajamas. Antra, mes suteikiame galimybę dirbti užsienyje legaliai, tuo pačiu netampant emigrantais - pasirašydami lietuvišką darbo sutartį jūs ir toliau mokate mokesčius ir gaunate visas socialines garantijas Lietuvoje. Per daugiau, nei 16 veiklos metų esame prikaupę didelę patirtį ir užsitarnavę patikimo ir stabilaus darbdavio įvaizdį - kasmet pasirašome darbo sutartis su daugmaž 4 tūkst. darbuotojų.
Kadangi turime daugybę klientų, ieškančių darbuotojų, jums visuomet galime pasiūlyti įvairius darbus Lietuvoje arba užsienyje. Net pasibaigus vienam projektui tuoj pat pasiūlysime kitą darbą, tad su mumis niekada neliksite be pajamų.