• Mūsų kursai yra VISIŠKAI NEMOKAMI ir be jokių "žvaigždučių".
  • Registruojantis į mokymus nereikalaujame jokios patirties ar žinių. Svarbiausia - motyvacija pabaigti kursus ir įsidarbinti!
  • Per KRAUTUVŲ VAIRUOTOJŲ teorijos ir praktikos mokymus susipažinsite su krautuvu, sužinosite kokių jų būna, išmoksite valdyti krautuvą ir jo šakes.
  • Norintiems dirbti PREKIŲ SURINKĖJAIS siūlome apmokymus, kurių metu susipažinsite su prekių surinkimo ir komplektavimo procesu, vadovaujantis važtaraščiais arba balso komandomis bei naudojantis skeneriu.
  • Baigus mokymo programą gausite tai patvirtinantį pažymėjimą. Mes pasiūlysime jums atitinkamą stabilų darbą Vokietijoje arba Olandijoje.
Registracija
Mokymus organizuoja
HEADEX Group
Turite klausimų apie mokymus? Norite užsiregistruoti? Susisiekite:
Tel. +370 520 60 893

VARDAS

EL. PAŠTAS

PAVARDĖ

TEL. NUMERIS

MIESTAS

PASIRINKITE MOKYMUS:

Paspausdami „REGISTRUOTIS“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad HEADEX Group išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: http://www.headex.eu/lt/privatumo-politika