Darbų sąrašas
person-holding-green-leaf-plant-1243015
50€

Vieta: Mažeikių rajonas

Ieškoma darbuotojų: 1

Darbo aprašymas: Įmonės veiklai reikalingų aplinkosaugos, atliekų tvarkymo ir kitų, susijusių su veikla, leidimų tvarkymas ir administravimas; Įmonės veiklos atitikimo aplinkosaugos ir atliekų tvarkymą reglamentuojantiems reikalavimams užtikrinimas ir kontrolė; Nutekamojo vandens valymo įrenginių darbo kontrolė; Priešgaisrinės, civilinės ir darbų saugos specialisto pareigų atlikimas.

komplektuotojas_thumb
40€

Vieta: Kaunas

Ieškoma darbuotojų: 6

Darbo aprašymas: Popieriaus ir kartono gamybos linijos priežiūra bei aptarnavimas; Pagamintos produkcijos pakavimas ir komplektavimas; Krovos darbai.

01brigadininkas-copy
50€

Vieta: Mažeikių rajonas

Ieškoma darbuotojų: 1

Darbo aprašymas: Efektyvus gamybos valdymas - analizė, planavimas, kontrolė ir plėtojimas; Komandos darbų organizavimas, ugdymas ir motyvavimas; Dujų ūkio ir vidutinio slėgio garo katilų priežiūra ir eksploatavimas; Vandens paruošimo mazgo priežiūra ir eksploatavimas; Priešgaisrinės, civilinės ir darbų saugos specialisto pareigų vykdymas.

01_rusuotojas copy
50€

Vieta: Utena

Ieškoma darbuotojų: 5

Darbo aprašymas:Gamybinės įrangos valdymas; gamybos procesų kontroliavimas ir priežiūra; gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas.

mesininkas
200€

Vieta: Olandija

Ieškoma darbuotojų: 10

Darbo aprašymas: Įvairus darbas su mėsa: išgyslinimas, iškaulinimas, išpjaustymas; Darbas su peiliu