Projekto „Rekomenduok draugą“ taisyklės

 

1. Prie pozicijų nurodyta suma atskaičius mokesčius.
2. Rekomendacija galioja tik tinkamai užpildžius rekomendacijos formą: asmuo, rekomenduojantis draugą, užpildo rekomendacijos formą ir nusiunčia draugui nuorodą. Asmuo, kurį rekomendavo, gavęs nuorodą patvirtina rekomendaciją ir pateikia savo asmens duomenis. Rekomenduojantis asmuo prisiima atsakomybę už asmens, kurį rekomenduoja, informavimą apie dalyvavimą rekomendacijų projekte.
3. Vienas asmuo gali rekomenduoti neribotą skaičių žmonių, svarbiausia, kad jie atitiktų kriterijus. Negalima rekomenduoti savęs.
4. Už tą patį rekomenduotą asmenį premija gali būti išmokama tik vieną kartą.
5. Pateikus rekomendaciją, susisieksime tik su kandidatais, kurie atitinka reikalavimus.
6. Premija išmokama tik tada, jei Jūsų rekomenduotas asmuo atitinka keliamus pozicijai reikalavimus, dalyvauja atrankoje ir yra įdarbinamas į tą poziciją, į kurią Jūs rekomendavote.
7. Premija išmokama tuo atveju, jeigu rekomenduojamas asmuo nedalyvavo „Headex Group“ darbo pokalbyje 4 mėnesių laikotarpyje prieš rekomendacijos užpildymą.
8. Premija mokama tuo atveju, jeigu rekomenduojamas asmuo nedirbo „Headex Group“ 12-os mėnesių laikotarpyje.
9. Premija išmokama tuomet, kai rekomenduotas asmuo pozicijoje išdirba rekomendacijoje nurodytą laiką.
10. Premija išmokama kiekvieno mėnesio 5 ir 20 d. rekomendavusiems asmenims. Jeigu 5 d. ir/arba 20 d. yra nedarbo ar šventinė diena (-os), premija išmokama artimiausią darbo dieną.
11. Jeigu rekomendaciją pateikė ne Headex Group darbuotojas, rekomendacijos sėkmės atveju, jis turi pateikti savo vardą, pavardę, banko sąskaitos numerį ir banko pavadinimą. Nesulaukus duomenų per 45 d. nuo kreipimosi el. paštu į rekomendaciją pateikusį asmenį, rekomendacija bus laikoma negaliojančia ir rekomendavęs asmuo neteks teisės į premiją.

Kyla klausimų? Atsakymo ieškokite čia arba susisiekite su atsakingu asmeniu:  +370 5 273 49 11 / rekomendacijos@headex.eu