Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, jei prie pozicijos nurodyta suma yra 100€, lygiai tiek Jums ir bus išmokama.
Premija išmokama tik tada, kai Jūsų rekomenduotas asmuo atitinka visus keliamus reikalavimus ir yra įdarbinamas bei išdirba rekomendacijoje nurodytą laikotarpį.
Premija rekomendavusiems asmenims išmokama kiekvieno mėnesio 5 ir 20 d Jeigu 5 d. ir/arba 20 d. yra nedarbo ar šventinė diena (-os), premija išmokama artimiausią darbo dieną.
Piniginė premija bus išmokama tik tuo atveju, jeigu rekomenduotas asmuo buvo įdarbintas į tą poziciją, kuriai buvo rekomenduotas.
Premija bus išmokama į rekomendavusiojo asmeninę banko sąskaitą už į tą poziciją įdarbintą asmenį. Grynais, ar į kito asmens sąskaitą premija nebus mokama.
Draugą rekomenduoti galite užpildę rekomendacijos formą. Kitais kanalais rekomendacijos yra ir bus priimamos, tačiau, įdarbinus asmenį, premija nebus išmokama.
Tai nėra ribojama, svarbiausia, kad rekomenduotumėte tikslinius kandidatus, atitinkančius reikalavimus. Primename: už neatitinkantį reikalavimų kandidatą premija nebus išmokama.
Rekomenduojančiam asmeniui jokie kriterijai netaikomi – tai gali daryti visi norintys. PASTABA: asmuo negali rekomenduoti pats savęs.